گل مصنوعی

مقدمه

گل و گیاه یکی از پر اهمیت ترین چیز ها در زیبایی دکوراسیون فضاهای گوناگون می باشد، امروزه اشخاص به خاطر نبودن وقت و داشتن شغل‌های زیاد و اینکه فرصت کافی برای رسیدن به گل های طبیعی را ندارند گل های مصنوعی جایگزینی خوبی باشد و ساخت گلهای مصنوعی چیدمان فضایی که در آن زندگی می‌کند را مدرن و زیبا کند.

 گلهای مصنوعی و گلدانهای آنها یکی از وسایل زینت‌بخش خانه ها می باشد به خصوص که نیاز به نور و آب ندارند، الان با توجه به تنوع زیاد گل و گلدان ها در بازار امکان دارد خرید و انتخاب گلهای مصنوعی برای عده ای سخت و دشوار باشد؛ راهکارهایی برای خرید آسان این کالا را بیان خواهیم کرد.

گل مصنوعی

نمی‌توان از تازگی و طراوت گلهای طبیعی به راحتی گذشت بدون شک هیچ چیز جای گل و گیاه جاندار و زنده را نخواهد گرفت، نگهداری و رسیدگی از گیاهان و گلهای آپارتمانی روان و روح را تازه می‌کند با همه اینها حفاظت از گیاهان طبیعی برای همه اشخاص امکان پذیر نخواهد بود؛ به طور مثال کسانی که سفر زیاد می‌کنند نخواهند توانست یک گل را در خانه زنده نگه دارند.

 گاهی هم مشاغل فرصت رسیدگی به تعویض گلدان و گل را نخواهد داد، البته پر اهمیت تر از همه هنگامی است که یکی از اشخاص خانواده به آلرژی تنفسی مبتلا باشد بیشتر گل ها و گیاهان در آپارتمان ها در افراد آلرژی و حساسیت زیاد به وجود می‌آورد در این چنین موارد می‌توان گل مصنوعی را جایگزین گل طبیعی قرارداد.

 گل مصنوعی از پلی استر، پلاستیک و پارچه ای می باشد؛ نکته خیلی مهم این است که گیاه مصنوعی هم سبب آلرژی خواهد شد به ویژه زمانی که روی گیاه پر از خاک و گرد باشد، آلودگی ها و کثیفی ها بر روی گلدان و گل یکی از پر اهمیت ترین موارد برای ایجاد تشدید آلرژی خواهد بود با تمیز نگه داشتن گل به راحتی می توانید این مشکل را برطرف کنید.

انواع گل مصنوعی

انواع گل مصنوعی زیاد است.

یکی از چیزهایی که امروزه در دکوراسیون خانه خیلی رواج دارد استفاده از گلهای مصنوعی است، راحت ترین ویژگی هایی که این گل دارد حفاظت و مراقبت کمتر و آب ندادن می باشد.

 توصیه می‌کنیم در قدم اول از گلهای طبیعی استفاده نمایید اما چنانچه شرایط خوبی برای مراقبت از آنها ندارید استفاده از گل مصنوعی بهترین راه حل است این گلها با قیمت کم سبب گردیده تا یک دکوری زیبا با قیمت کم آماده کنید.

 شما می توانید این گل را در هر محیطی از خانه به آسانی بگذارید و ترس این را نداشته باشید که گل در آن محیط خراب شود، گل های مصنوعی دارای انواع زیادی است مانند درختچه های مصنوعی، دسته ریسه مصنوعی، چمن مصنوعی، دیوارکوب مصنوعی، گیاه رونده و برگ مصنوعی.

 سبد گل یکی از محبوب ترین کالا ها در دسته گل مصنوعی است مزیت مهمی که سبد گل بر بقیه انواع گل مصنوعی دارد این است که ماندگاری آن زیاد است و مدت زمان طولانی پوسیده نمی شود که از بین برود.

 از ویژگی‌های دیگر این محصول سفارشی سازی آن است و تغییر حالت گل و اینکه وزن آن کم است و قابل شستشو می باشد، سبد گل در ابعاد مختلف و جنس های گوناگون مانند فلزی، ریشه بافی، چوبی و پلاستیکی در بازار وجود دارد.

 از بقیه محصولات پرطرفدار در بین علاقه‌مندان به گل مصنوعی باکس گل مصنوعی است، این محصول چون ظاهر رسمی و کلاسیکی دارد بیشتر در فضاهای رسمی از آن استفاده می گردد، یکی از مراسمی که از این نوع گل در آن استفاده می‌شود مراسم خواستگاری است.

 با توجه به مهم بودن این مراسم اشخاص برای ماندگاری بیشتر از گل های مصنوعی استفاده می نمایند علاوه بر این این گل نماد عشق و علاقه است و مقدار اهمیت و توجه عروس برای داماد نشان خواهد داد به همین دلیل بعضی از عروس ها این گل را خاطره انگیز می دانند و به عنوان یادگاری آن را نگه می دارد.

 دسته گل مصنوعی انواع گوناگونی دارد که یکی از پر استفاده ترین کالاها در این گروه گل مصنوعی عروس است از آنجا که این دسته گل با خاطره است به ویژه برای عروس ها باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد.

 خیلی از عروس ها تا مدت ها بعد از عروسی از این گل حفاظت می کنند و آن را نماد زندگی خوب خود می‌دانند، اما حفاظت از این دسته گل سخت است به همین خاطر از آن برای دسته گل عروسی استفاده می کنند.

خرید و قیمت گل مصنوعی

خرید و قیمت گل مصنوعی به عوامل مختلفی بستگی دارد

قیمت انواع گلهای مصنوعی عوامل زیادی دارد که پر اهمیت ترین آنها اثرگذاری این محصول، جنس گل و کیفیت تولید آن می باشد .

ویژگی های مهم دیگر آن ابعاد و تعداد محصول است و این که گل سبد دار اس و یا بدون سبد، جنس آن و نوع گل عواملی است که بر روی قیمت تاثیر زیادی دارد، نوعی گل هم می‌تواند به شدت موثر باشد به طور مثال گل رز با گل ارکیده قیمت آن ها متفاوت است .

برای اینکه بتوانید گل مصنوعی خوبی بخرید نگران نباشید شما میتوانید این خرید را از فروشگاه های معتبری که وجود دارد با قیمت مناسب خریداری کنید و خرید خود را ثبت کنید و سفارش را قطعی کنید این محصول به درب خانه شما تحویل داده خواهد شد.

سخن پایانی

خیلی از اشخاص شرایط مناسب برای نگهداری از گل و گیاه طبیعی در خانه را ندارند و چون مشاغل آنها طوری است که نمی توانند بیشتر وقت را در خانه باشند و زمان کمی در خانه هستند و فرصت آبیاری و مراقبت از گل را ندارند گل مصنوعی را برای نگهداری در خانه و آپارتمان انتخاب می کنند.

استفاده از گل مصنوعی برای دکوراسیون خانه جایگاه خاصی دارد و به دلیل اینکه بسیاری نمی‌تواند از گل طبیعی در مدت زمان طولانی نگهداری کنند می توانند گلهای مصنوعی را جایگزین آن کند و از مهمترین دلایل محبوبیت گلهای مصنوعی نیاز به مراقبت کمتر است و این که دکوراسیون خانه را زیباتر می کند، هزینه آن پایین تر است و طول عمر بیشتری دارد و می‌تواند با کمترین زمان از آن مراقبت کرد و جنس و کیفیت خوبی دارد.

گل های مصنوعی که در بازار وجود دارد آنقدر با کیفیت هستند که کاملا شبیه نمونه طبیعی خود تولید و طراحی شده‌اند و  حتی در برخی موارد با دست زدن به آنها نمیتوان تشخیص داد که آیا این گلهای مصنوعی است و یا طبیعی